button

Sportovní potřeby JKsport.cz

Fyzická aktivita je pro každého z nás důležitá z mnoha důvodů. Udržuje naše tělo v kondici a přispívá k celkově lepšímu zdravotnímu stavu těla. Ale zároveň napomáhá i k větší psychické pohodě. Ať už máte své oblíbené sportovní aktivity, nebo stále ještě hledáte, co vás bude bavit a inspirovat k častějšímu pohybu, na stránkách internetového obchodu JKsport.cz najdete spoustu inspirace, náčiní a pomůcek pro celou škálu aktivit pro děti i dospělé. Zboží je na e-shopu rozděleno do mnoha kategorií, aby se vám snáz hledalo to, co zrovna potřebujete. V kategoriích pak najdete ještě podrobnější členění. Jednou z výhod e-shopu JKsport.cz je zapálený sportovec v podobě provozovatele.

V kategorii Sport a hry pro děti můžete vybírat z produktů pro petanque, kroket, frisbee, překážkové dráhy, skákací míče a skákací hračky, také stavebnice a další hry a hračky pro aktivní zábavu dětí. Například překážková dráha Vario nabízí možnost vybrat si a nakombinovat prvky pro překážkovou dráhu, využitelnou doma v interiéru i venku na zahradě. Kombinací kopulí, bloků spojek, tyčí a kruhů vytvoříte jedinečné a zábavné sportoviště pro své děti, nebo v mateřských školách v centrech pro maminky s dětmi apod.

Do větších dětských kolektivů se výborně hodí i další motorické dráhy a cestičky spojené vždy z několika kusů opatřených protiskluzovým povrchem pro bezpečné hraní a cvičení dětí.

V kategorii Míče a míčky si můžete vybrat z celé řady míčků pro badminton, baseball, florbal, softball a míčů na kopanou, basketbal, volejbal, házenou... V nabídce objevíte například i takové skvosty, jako Míč pro národní házenou GALA BH 3022 S. Míč určený pro soutěže národní házené, vyrobený ze syntetické usně v tříbarevném provedení, vzdušnice butyl-kaučuková, doporučený pro použití v hale i venku, míč splňuje všechny oficiální parametry Svazu NH.

Pokud holdujete outdoorovým aktivitám, můžete vybírat z několika typů buzol. Například Buzola VOYAGER 7000 umí nejen ukázat sever, jih apod. Jde o deskový kompas se zrcátkem a zařízením pro zjištění deklinační odchylky. Na Zemi najdete spoustu míst, kde působí magnetismus a běžný kompas by nestačil. Na jednotlivých místech může být síla magnetické přitažlivosti různá. Střelku kompasu tak vychílí jedním nebo druhým směrem v různé vzdálenosti. Buzola VOYAGER 7000 cestovateli prozradí o jakou odchylku jde a pomůže určit správný směr pro další putování. Umí i další věci a stupnici má odolnou proti smazání. 


Kontaktní informace: JKsport


© 2014 SQUERY katalog | FAQ | Kontakt