button

Briliantové šperky Staviori

V nabídce společnosti Marcello Staviori najdete jen výrobky z drahých kovů a  kamenů, mimo jiné zlaté zásnubní prstýnky, prstýnky s brilianty pro každou další příležitost, včetně prstýnků na individuální objednávku s briliantem libovolné velikosti, barvy, výbrusu, čistotě a rovněž tzv. „investiční” brilianty. Vybírat můžete ze dvou řad šperků, STAVIORI a STAVIORI EXCLUSIVE. Pokud máte zájem o investiční diamanty či jiné šperky Marcello Staviori, neváhejte nás kontaktovat, jsme registrovaný nezávislý distributor STAVIORI v ČR.

Šperky Staviori jsou vyráběny ve zlatnických dílnách v Itálii. Brilianty na individuální přání dovážíme z Antverp nebo Spojených Států.
Námi nabízené modely šperků jsoy vyrobeny pouze z drahokamů. Jedná se o: žluté a bílé zlato ryzosti 750, 585  a také přírodní perly a drahokamy: přírodní brilianty, safíry, rubíny a smaragdy, jako i zirkony, markazity, perleť a email.
Kromě toho Vám nabízíme INVESTIČNÍ ŠPERKY nejvyšší kvality známé exkluzivní italské značky Marcello Staviori . Každý kus šperku z katalogu Brilianty Exclusive je vyroben pouze z briliantů a dalších drahokamů ve spojení s dokonalým, 18-karátovým zlatem a nejlepšími italskými mistry zlatnického umění. Investiční brilianty Marcello Staviori jsou nadčasové umělecké dílo, které oslňuje všechny okolo.

Kouzelné, perefektní, unikatní...těmito slovy byly v Itálii v 19.století popisovány šperky, kterými jistý kníže ze Sardínie oslňoval se svou rodinou všechny kolem sebe.
Nejeden magnát nabízel knížeti vysoké částky za informace o autorovi těch klenotnických uměleckých děl, aby je mohl mít také pro sebe. Kníže ji však choval v tajnosti a jediným způsobem nabytí těchto vyjímečných šperků bylo dostat je od knížete darem.
Autorem tajemných skvostů, které nadchly italskou aristokracii oněch dob, byl významný zlatník MARCELLO STAVIORI. Dokázal dát zlatu a drahokamům dokonalou formu. Klenot vždy ideálně přizpůsobil stylu a charakteru dané osoby.

Jako pokračovatelé tradic italských mistrů zlatnického uměni, kteří svá díla tvořili vždy pro jedinečné osobnosti, vyrábíme vyjímečné šperky dle přesných požadavků zákazníka. Každý model může být na přání zákazníka modifikován. Barvou a druhem zlata či kamenů počínaje a samotnou konstrukcí konče. Vytvoření jakéhokoliv modelu trvá do 4 týdnů, tak aby se naši zákazníci z nich mohli co možná nejdříve těšit.

Stylisticky rafinovaný tvar, dokonalé zlato a pečlivě vybrané drahokamy jsou vlastní pro perfektní italské řemeslo s nadčasovou kvalitou. Každý produkt je unikátní a vyrábí se na přání zák

Kontaktní informace: Briliantové šperky Staviori


© 2014 SQUERY katalog | FAQ | Kontakt