button

Nové bydlení u Partdubic.

Hledáte bydlení pro vás - rodinu s dětmi?
Řadové rodinné domy v Ostřešanech nedaleko Pardubic jsou ideální volbou. Krajské město Pardubice jsou 4 kilometry blízko a taktéž město Chrudim -viz web.
V půli cesty mezi těmito městy leží obec Ostřešany. Dopravní spojení je zajištěno pardubickou MHD linkou č.10 i meziměstskými linkami (směr Pardubice i Chrudim).
Cyklisté mohou pro cestu do Pardubic využít novou cyklostezku do nemošic, odkud déle vedou 2 cyklostezky dál do Pardubic..
Svoje auto můžete parkovat ve zděné garáži a k dispozici jsou i otevřená parkovací stání.

Vaše děti mohou navštěvovat mateřskou a později základní školu (1.-5. třída), které jsou hned vedle, stejně jako hřiště a tělocvična.
V klidném centru obce je vše na dosah, ať je to zastávka autobusů, ordinace lékařů, knihovna, restaurace, obecní úřad (v novém obecním domě).
Děti i dospělí mohou nalézt vyžítí fotbalem, který má v obci tradici. Stejně tak rybáři mají k dispozici hned několik rybníků, kde lze v zimních měsících bruslit
a na nedalekém svahu śáňkovat.

Domy mají přízemí a první patro. Půda lze využít pro vestavbu. V domě je vlastní plynové vytápění a všech 8 domů má společnou ČOV. V místě je bezdrátový internet.
Uspořádání domů: 4+1 (4+kk), 2 koupelny a WC. 
Hodnota domu cca. 2 500 000 Kč. Dosud jsou domy družstevní s možností převodu do os. vlastnictví. Družstevní výstavba za účasti obce byla zvolena
kvůli čerpání státní dotace. I z toho důvodu jsou domy dosud ve správě Bytového družstva Ostřešany.

Všichni se snažíme, aby se nám v našich domech dobře bydlelo, o domy se řádně staráme ve spolupráci s odbornými firmami (dodavatelé služeb), zkrášlujeme je
i jejich okolí - naše zahrádky, aby se nám tu žilo příjemně, ve zdravém a krásném prostředí.

lk

 


Kontaktní informace: BD Ostřešany


© 2014 SQUERY katalog | FAQ | Kontakt