button

PR články - SQUERY katalog

Vložte PR článek zdarma - stačí přidat web do našeho katalogu SQUERY a zvolit registraci se zpětným odkazem.

To vám umožní využít rozšířený styl zápisu, k němuž patří kromě zobrazení mapy i PR článek zdarma.


Levné ubytování U Rudolfa

Hledáte přříjemné ubytování v Českých Budějovicích? Potom jste u nás správně. Náš rodinný penzion se nachází­ nedaleko centra města v okolí­ parku Stromovka. Nedaleko je výstaviště a Jihočeské univerzity, proto je penzion velmi vyhledávaný. Budete li si chtít zasportovat, tak poblíž penzionu najdete různé sportovní­ vyžití např. golf hřiště, tenis, plovárnu, in-line stezku, fotballové hřiště. Penziony České Budějovice nabí­zí­ různé služby, ale pří­mo u nás Vám nabídneme i regeneraci. Ubytování u nás je vhodné pro dlouhodobější i krátkodobé pobyty. Parkování automobilů všech velikostí je možné přímo na parkovišti penzionu zdarma, stejně tak jako wifi připojení­. Toto ubytování­ České Budějovice Vás jistě nezklame a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Nové bydlení u Partdubic.

Hledáte bydlení pro vás - rodinu s dětmi?
Řadové rodinné domy v Ostřešanech nedaleko Pardubic jsou ideální volbou. Krajské město Pardubice jsou 4 kilometry blízko a taktéž město Chrudim -viz web.
V půli cesty mezi těmito městy leží obec Ostřešany. Dopravní spojení je zajištěno pardubickou MHD linkou č.10 i meziměstskými linkami (směr Pardubice i Chrudim).
Cyklisté mohou pro cestu do Pardubic využít novou cyklostezku do nemošic, odkud déle vedou 2 cyklostezky dál do Pardubic..
Svoje auto můžete parkovat ve zděné garáži a k dispozici jsou i otevřená parkovací stání.

Vaše děti mohou navštěvovat mateřskou a později základní školu (1.-5. třída), které jsou hned vedle, stejně jako hřiště a tělocvična.
V klidném centru obce je vše na dosah, ať je to zastávka autobusů, ordinace lékařů, knihovna, restaurace, obecní úřad (v novém obecním domě).
Děti i dospělí mohou nalézt vyžítí fotbalem, který má v obci tradici. Stejně tak rybáři mají k dispozici hned několik rybníků, kde lze v zimních měsících bruslit
a na nedalekém svahu śáňkovat.

Domy mají přízemí a první patro. Půda lze využít pro vestavbu. V domě je vlastní plynové vytápění a všech 8 domů má společnou ČOV. V místě je bezdrátový internet.
Uspořádání domů: 4+1 (4+kk), 2 koupelny a WC. 
Hodnota domu cca. 2 500 000 Kč. Dosud jsou domy družstevní s možností převodu do os. vlastnictví. Družstevní výstavba za účasti obce byla zvolena
kvůli čerpání státní dotace. I z toho důvodu jsou domy dosud ve správě Bytového družstva Ostřešany.

Všichni se snažíme, aby se nám v našich domech dobře bydlelo, o domy se řádně staráme ve spolupráci s odbornými firmami (dodavatelé služeb), zkrášlujeme je
i jejich okolí - naše zahrádky, aby se nám tu žilo příjemně, ve zdravém a krásném prostředí.

lk

 

 

Rychlý úvěr

Nabízíme vám profesionální služby v oblasti finančního poradenství. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému Vašemu finančnímu problému se zázemím spolehlivé společnosti s dlouhou tradicí na českém trhu.
Podání žádosti je ZDARMA. Předschválení úvěru ON LINE do 30ti minut. Finanční prostředky čerpáte již druhý den od podepsání žádosti o úvěr.
Úvěr je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí a budoucích úroků. Samozřejmostí je, že máte úvěr pojištěn proti ztrátě zaměstnání, nemoci, neschopnosti momentálně splácet aj. V těchto případech se situace řeší odkladem splátek až na 3 měsíce.

Volejte, pište!

 

noLIMIT DžínyOděvy

Jsme obchodní firma, která byla založena v roce 1992. Dnes provozujeme maloobchodní multibrandové prodejny pod názvem noLIMIT https://www.dzinyodevy.cz/ . noLIMIT je prodejce kvalitní a trendové módy od německých výrobců těchto značek: STREET ONE Jedna z nejúspěšnějších módních značek v Evropě, byla založena v roce 1983 v Německu a jejím cílem je navrhnout a vyrábět oděvy pouze pro ženy. Proto Street One rozumí potřebám dnešní moderní ženy. Jedinečný styl a módní prvky jsou obsaženy v každém produktu Street One za překvapivě dostupnou cenu. Konkurenční výhodou Street One je produkce 12 kolekcí za rok. Díky tomu najdou zákaznice Street One ve své prodejně vždy aktuální trendové oděvy. Street One dodává svých 12 kolekcí za rok do více než 4200 prodejních míst po celé Evropě. CECIL Dámské oděvy vyznačující se kvalitou a perfektním střihem až do největších velikostí. CECIL přináší sportovní vzhled ve 12 kolekcích za rok každé ženě. CECIL jsou oděvy nositelné v běžném životě, snadné na údržbu a pohodlné. Od džínů po trička ve svěžích barvách, košil, halen a svetrů, které se dají vzájemně perfektně kombinovat a společně pak vytváří trendy vzhled.

 

Sportovní potřeby JKsport.cz

Fyzická aktivita je pro každého z nás důležitá z mnoha důvodů. Udržuje naše tělo v kondici a přispívá k celkově lepšímu zdravotnímu stavu těla. Ale zároveň napomáhá i k větší psychické pohodě. Ať už máte své oblíbené sportovní aktivity, nebo stále ještě hledáte, co vás bude bavit a inspirovat k častějšímu pohybu, na stránkách internetového obchodu JKsport.cz najdete spoustu inspirace, náčiní a pomůcek pro celou škálu aktivit pro děti i dospělé. Zboží je na e-shopu rozděleno do mnoha kategorií, aby se vám snáz hledalo to, co zrovna potřebujete. V kategoriích pak najdete ještě podrobnější členění. Jednou z výhod e-shopu JKsport.cz je zapálený sportovec v podobě provozovatele.

V kategorii Sport a hry pro děti můžete vybírat z produktů pro petanque, kroket, frisbee, překážkové dráhy, skákací míče a skákací hračky, také stavebnice a další hry a hračky pro aktivní zábavu dětí. Například překážková dráha Vario nabízí možnost vybrat si a nakombinovat prvky pro překážkovou dráhu, využitelnou doma v interiéru i venku na zahradě. Kombinací kopulí, bloků spojek, tyčí a kruhů vytvoříte jedinečné a zábavné sportoviště pro své děti, nebo v mateřských školách v centrech pro maminky s dětmi apod.

Do větších dětských kolektivů se výborně hodí i další motorické dráhy a cestičky spojené vždy z několika kusů opatřených protiskluzovým povrchem pro bezpečné hraní a cvičení dětí.

V kategorii Míče a míčky si můžete vybrat z celé řady míčků pro badminton, baseball, florbal, softball a míčů na kopanou, basketbal, volejbal, házenou... V nabídce objevíte například i takové skvosty, jako Míč pro národní házenou GALA BH 3022 S. Míč určený pro soutěže národní házené, vyrobený ze syntetické usně v tříbarevném provedení, vzdušnice butyl-kaučuková, doporučený pro použití v hale i venku, míč splňuje všechny oficiální parametry Svazu NH.

Pokud holdujete outdoorovým aktivitám, můžete vybírat z několika typů buzol. Například Buzola VOYAGER 7000 umí nejen ukázat sever, jih apod. Jde o deskový kompas se zrcátkem a zařízením pro zjištění deklinační odchylky. Na Zemi najdete spoustu míst, kde působí magnetismus a běžný kompas by nestačil. Na jednotlivých místech může být síla magnetické přitažlivosti různá. Střelku kompasu tak vychílí jedním nebo druhým směrem v různé vzdálenosti. Buzola VOYAGER 7000 cestovateli prozradí o jakou odchylku jde a pomůže určit správný směr pro další putování. Umí i další věci a stupnici má odolnou proti smazání. 

 
© 2014 SQUERY katalog | FAQ | Kontakt